RİŞHN Ödülleri_1


Elimizden Geldiği Kadar Geleneksel
2013
Reşit İmrahor Şair ve Hikâyeci Nasir Ödülleri
Açıklandı!

Ayşegül Tözeren, Milât Özçelik, Murat Çelik, İzzet Yasar, Mihrap Aydın, Suavi Kemal Yazgıç, Gökhan Arslan, Murat Üstübal, Halil İbrahim Özbay, Mehmet Can Akdağ, Murat Çakır, Alptuğ Topaktaş, Levent Karataş, Ogün Kaymak, Bedia Dipşov, Şeyma Aydın, Cihat Duman, Nisan Serap, Barış Yıldırım, Erdinç Top, Reyhan Algül ve Volkan Alıcı'dan oluşan Organik Seçici Kurul üyelerimizin önerilerinin derlenip hesaplanması sonucunda;
Hikâyeci Nasir dalında ödüle Ahmet Büke,
Şair dalında ise ödüle İsahag Uygar Eskiciyan değer bulundu.
Ödül alan arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz.
Organik Seçici Kurul üyelerimize teşekkür ediyoruz.

obkbfanzin.blogspot.com 
-----------------------------------------------------
Elimizden Geldiği Kadar Geleneksel
Reşit İmrahor Şair ve Hikâyeci Nasir Ödülleri

Reşit İmrahor Şair ve Hikâyeci Nasir Ödülleri şartnamesi 114 maddeden oluşmaktadır. Biz size özet çıkardık.
Şair ve Hikâyeci Nasir (Öykücü) olmak üzere 2 dalda ödül verilecektir. İki ödülün bir kişiye verilmesinde bir sakınca yoktur.
Eli kalem tutan, parmakları tuş basabilen herkes RİŞHNÖ Seçici Kurulunun organik üyesidir. Bizde hile mile olmaz. Valla olmaz. Aramızda dedesi hacı olan da var, uzaktan akrabalarından birinin ateist olduğunu söylenenler de var.
Organik RİŞHNÖ üyeleri iki daldaki 3’er önerleri önem sırasına göre bildirmeleri gerekmektedir. Birinci sıraya kendi adını yazanlar direkt eleneceklerdir.
26 Kasım tarihine kadar aday önerilerinizi obkbfanzin@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.
Ödüller Oğlan Bizim Kız Bizim Fanzin’in Alaimisema Sayısı’nda açıklanacak, Reşit İmrahor’un doğum gününde verilecektir. Ama Reşit İmrahor’un doğum tarihini bilmediğimizden kaynaklı ortaya çıkacak aksamalardan sorum olmadığımızı, valla değiliz, belirtmek isteriz. Ha biri Reşit İmrahor’un doğum gününü bildirip burcunu hesaplarsa biz de memnun oluruz.
Ödülde para ödülü yoktur! Ödülde karizma beklentisi de azdır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder